NOVINKY

arr3Výhoda REGISTRÁCIE - zľava na celý sortiment 3%Ak chcete mať zľavu na nákup 3% stačí ak sa na našej stránke zaregistrujete. Pri prvej objednávke... arr3Pri platbe vopred - ZĽAVA 2%Zvoľte si platbu vopred a máte zľavu 2%. Zľavu môžete kombinovať s 3% zľavou za registráciu....

KONTAKTY

Ing. Jana Chybová, C&C comp.
SNP 145
906 11 Prietrž

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 7,90 EUR
skladom
naša cena 7,90 EUR
skladom
naša cena 7,90 EUR
skladomMilí naši priatelia a zákazníci ďakujeme za Vašu priazeň

 

a prajem Vám všetkým pokojné a krásne Vianoce a vykročte s radosťou do nového roku,

 

nech Vás sprevádza šťastie, zdravie a láska.

 

Pracovať začneme po 7. januári 2019.

 

 

 

 

 

 

Dobrý deň, vitajte,

 

v tomto obchode nájdete hotové výrobky, ale aj materiál na tvorbu, z ktorého si môžete podobné výrobky vyrobiť sami doma. Hlavným materiálom je v našom obchode drevo. Je to tradičný, ekologický a veľmi vďačný materiál. Hotové výrobky sa delia na šperky, dekorácie, menovky, pečiatky, krabičky, rámiky na fotografie, rekvizity na fotenie a výrobky z papiera - bloky, pohľadnice, visačky. Drevené výrobky sú ručne maľované nezávadnými akrylovými (vodouriediteľnými farbami) a pre zvýšenie trvanlivosti a kvality lakované priesvitným lakom vhodným na detské hračky podľa STN-EN-71. Všetky výrobky sú navrhnuté a vyrobené na Slovensku s vlastným dizajnom a originálnym spracovaním.

Nájdete tu aj razničky a pečiatky použiteľné na rôzne účely - vlastné značenie na vizitky a visačky, svadobné motívy, podpísanie kníh - EX LIBRIS a množstvo motívov razničiek na scrapbook, či iné dekorovanie. Je možné vyrobiť aj pečiatku presne na mieru, kontaktujte nás tu.

V sekcii materiál nájdete drevené výrezy na tvorbu šperkov a najrôznejších dekorácií ale aj ďalší materiál na tvorbu. Ponúkame tiež výrobu textilných etikiet na označovanie textilných výrobkov. Ak by ste si chceli dať vytlačiť vlastné etiketky s logom a ošetrovacími symbolmi, rozmery a návod k objednávaniu si prečítajte Tu.

Teším sa na spoluprácu, NoiArt, Janka Chybová :O)

 

 

NDhmMG