NOVINKY

arr3Pri platbe vopred - ZĽAVA 2%Zvoľte si platbu vopred a máte zľavu 2%. ...

KONTAKTY

Ing. Jana Chybová, C&C comp.
SNP 145
906 11 Prietrž

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 9,90 EUR
skladom
naša cena 169,00 EUR
skladom
naša cena 15,90 EUR
skladom

»
Vôňa leta alebo ako ešte použiť razítko

Po dlhšom čase som sa dnes rozhodla podeliť s Vami o malý návod, pri ktorom využijem svoje obľúbené razítka a voňavú levanduľu, ktorej mám v záhrade veľký záhon. To je tá zmena, ktorá sa udiala prednedávnom - mám vlastnú záhradu. :O) Presťahovali sme sa z mesta na dedinu do domu a ešte stále sa neviem na ňu vynadívať. V návode si ukážeme, ako si zachovať krásnu levanduľovú vôňu na celý rok. Srdiečka sa dajú využiť ako pekný darček pre svadobných hostí a šikovné nevestičky si určite dokážu takéto samé ušiť. Ale srdiečka alebo aj vankúšiky v iných tvaroch môžeme darovať priateľom, rodine alebo si vyrobiť pre seba a prevoňať si šatník. Navyše sa nám tam určite neusadia mole,  :O)

Toto sú veci, ktoré budeme potrebovať: svetlá látka, motúz, nožnice, levanduľa, razítko a razítková farba, ihla, niť, výplň z dutého vlákna alebo aj vata.

Ja som si pripravila takéto vyrezávané srdiečka, môžu byť aj jednoduché, alebo pomocou strihania  so zúbkovanými nožnicami dosiahneme podobné. Ako prvé si hneď na začiatku otlačíme motív s pečiatkou. Keďže tieto srdiečka nebudeme prať, použiť môžeme obyčajnú razítkovú farbu.

Teraz si pripravíme mašličku a šnúrku na zavesenie z motúzika.

Mašličku prišijeme, motúzik zaviažeme, aby nám na konci vznikol uzlík. Srdiečko zošijeme malými stehmi.

Nakoniec si necháme kúsok nezašitý a cez tento otvor srdiečko naplníme zmesou vlákna a levanduľových kvietkov.

Zašijeme skoro celkom, až na konci vložíme motúzik uzlíkom dovnútra a prešijeme nad ním, aby sa motúzik nevyvliekol a my sme mohli srdiečko zavesiť.

Tak a máme hotovo. Je to jednoduché a zabaviť cez prázdniny by sa mohli aj väčšie deti.

Prajem príjemné tvorenie a potom príjemné voňanie, :O)

YmI4NjBkM